Čas na serveru 17:30:14

Vladimír Komárek
Mezi domy

Id: 18721

Mezi domy

  •  / Mezi domy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 45,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2279x

Vyvolávací cena:
7 500

35 120