Čas na serveru 11:28:49

Vladimír Komárek
Modré zátiší

Id: 18301

Modré zátiší

  •  / Modré zátiší / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 76, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4341x

Vyvolávací cena:
9 500

31 000