Čas na serveru 00:24:22

Vladimír Komárek
Muž a dítě

Id: 187702

Muž a dítě

  •  / Muž a dítě / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno, na zadní straně věnování

zobrazeno: 1826x

Vyvolávací cena:
6 000

46 000

Účastníci: 21

Příhozy: 57