Čas na serveru 15:38:52

Vladimír Komárek
Muži s koněm

Id: 192703

Muži s koněm

  •  / Muži s koněm / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1655x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 53