Čas na serveru 21:52:21

Vladimír Komárek
Muži s koněm

Id: 192703

Muži s koněm

  •  / Muži s koněm / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 338x

Vyvolávací cena:

43 000

2019,07-1,16,20,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 48