Čas na serveru 17:09:04

Vladimír Komárek
Odpočítávání

Id: 357301

Odpočítávání

  •  / Odpočítávání / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, značeno a datováno ve spodní části, oděrky na rámu, obraz namalován během Sametové revoluce

zobrazeno: 2454x

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Účastníci: 18

Příhozy: 94