Čas na serveru 23:37:20

Vladimír Komárek
Opona

Id: 272702

Opona

  •  / Opona / Vladimír Komárek
  •  / Opona / Vladimír Komárek
  •  / Opona / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 60 x 85 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Miroslava Cogana

zobrazeno: 4417x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 53