Čas na serveru 16:56:34

Vladimír Komárek
Ovocné zátiší

Id: 157901

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1118x

Vyvolávací cena:

59 000