Čas na serveru 10:48:17

Vladimír Komárek
Pocta Kubínovi

Id: 311103

Pocta Kubínovi

  •  / Pocta Kubínovi / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 71 x 100 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

zobrazeno: 877x

Vyvolávací cena:

66 000

Účastníci: 18

Příhozy: 78