Čas na serveru 20:21:04

Vladimír Komárek
Poslední večeře

Id: 187703

Poslední večeře

  •  / Poslední večeře / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 65 x 110 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno

zobrazeno: 5982x

Vyvolávací cena:
6 000

100 000

Účastníci: 25

Příhozy: 95