Čas na serveru 20:46:59

Vladimír Komárek
Předtucha

Id: 270301

Předtucha

  •  / Předtucha / Vladimír Komárek

olej/sololit, rozměr 101 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1527x

Vyvolávací cena:
4 800

39 000