Čas na serveru 18:01:06

Vladimír Komárek
Přístavní maják

Id: 72003

Přístavní maják

  •  / Přístavní maják / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 60,5 x 82 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 68, sběratelsky zajímavé rané dílo, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2557x

Vyvolávací cena:

61 000