Čas na serveru 17:00:29

Vladimír Komárek
Ptáci

Id: 184206

Ptáci

  •  / Ptáci / Vladimír Komárek
  •  / Ptáci / Vladimír Komárek
  •  / Ptáci / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, v malbě krakeláž, na zadní straně autorovo věnování

zobrazeno: 2314x

Vyvolávací cena:

28 500