Čas na serveru 08:06:36

Vladimír Komárek
Ptáci

Id: 261401

Ptáci

  •  / Ptáci / Vladimír Komárek
  •  / Ptáci / Vladimír Komárek
  •  / Ptáci / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 451x

Vyvolávací cena:

41 000

2020,09-1,01,22,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu