Čas na serveru 16:34:18

Vladimír Komárek
Ptáci

Id: 261401

Ptáci

  •  / Ptáci / Vladimír Komárek
  •  / Ptáci / Vladimír Komárek
  •  / Ptáci / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4554x

Vyvolávací cena:

59 000