Čas na serveru 20:15:13

Vladimír Komárek
Ptáci

Id: 277102

Ptáci

  •  / Ptáci / Vladimír Komárek
  •  / Ptáci / Vladimír Komárek
  •  / Ptáci / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1459x

Vyvolávací cena:

50 000

2020,12-1,07,20,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 18

Příhozy: 59