Čas na serveru 08:51:46

Vladimír Komárek
Ptáci

Id: 277102

Ptáci

  •  / Ptáci / Vladimír Komárek
  •  / Ptáci / Vladimír Komárek
  •  / Ptáci / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3404x

Vyvolávací cena:

86 000

Účastníci: 23

Příhozy: 98