Čas na serveru 23:09:25

Vladimír Komárek
Ptáci a kytice

Id: 398904

Ptáci a kytice

  •  / Ptáci a kytice / Vladimír Komárek

olej/sololit, rozměr 67 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 2869x

Vyvolávací cena:
9 000

81 000

Účastníci: 18

Příhozy: 48