Čas na serveru 19:29:57

Vladimír Komárek
Ptáci a žebříky

Id: 350205

Ptáci a žebříky

  •  / Ptáci a žebříky / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 101 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno

zobrazeno: 2687x

Vyvolávací cena:
6 000

125 000

Účastníci: 31

Příhozy: 97