Čas na serveru 03:15:58

Vladimír Komárek
Ptáci na jevišti

Id: 151602

Ptáci na jevišti

  •  / Ptáci na jevišti / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3234x

Vyvolávací cena:

100 000

Příhozy: 82