Čas na serveru 16:20:38

Vladimír Komárek
Ptáci nad stromy

Id: 167301

Ptáci nad stromy

  •  / Ptáci nad stromy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 73,5 x 90,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, rok vzniku 1989, olištováno

zobrazeno: 3515x

Vyvolávací cena:
10 000

74 500

Účastníci: 20

Příhozy: 61