Čas na serveru 06:07:47

Vladimír Komárek
Ptačí námluvy

Id: 1386

Ptačí námluvy

  •  / Ptačí námluvy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 34,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 93, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2592x

Vyvolávací cena:

37 000