Čas na serveru 14:26:14

Vladimír Komárek
Ptáci s kyticí

Id: 182801

Ptáci s kyticí

  •  / Ptáci s kyticí / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 63 x 77 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1059x

Vyvolávací cena:

69 000

Příhozy: 55