Čas na serveru 11:32:15

Vladimír Komárek
Ptáci v krajině

Id: 236001

Ptáci v krajině

  •  / Ptáci v krajině / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně věnování

zobrazeno: 8763x

Vyvolávací cena:

66 000

Účastníci: 25

Příhozy: 71