Čas na serveru 01:35:42

Vladimír Komárek
Ptáci v sadu

Id: 757

Ptáci v sadu

  •  / Ptáci v sadu / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr plátna 64 x 90 cm, signováno vpravo dole V. Komárek, datováno 93, původní stav viz foto

zobrazeno: 3741x

Vyvolávací cena:
18 000

71 000