Čas na serveru 16:14:38

Vladimír Komárek
Rozkvetlé sklenice

Id: 1111

Rozkvetlé sklenice

  •  / Rozkvetlé sklenice / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, signováno uprostřed dole V. Komárek, datováno 98, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2905x

Vyvolávací cena:
11 000

27 000