Čas na serveru 09:00:28

Vladimír Komárek
Růžová stěna

Id: 193903

Růžová stěna

  •  / Růžová stěna / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno a datováno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno

zobrazeno: 2555x

Vyvolávací cena:

63 000

Účastníci: 20

Příhozy: 64