Čas na serveru 05:53:51

Vladimír Komárek
Růžový sad

Id: 444101

Růžový sad

  •  / Růžový sad / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, značeno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1218x

Vyvolávací cena:
12 000

78 500

Příhozy: 54