Čas na serveru 23:07:21

Vladimír Komárek
Šachovnice

Id: 230601

Šachovnice

  •  / Šachovnice / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 40,5 x 60 cm, značeno uprostřed dole, olištováno

zobrazeno: 5152x

Vyvolávací cena:

30 000