Čas na serveru 16:22:13

Vladimír Komárek
Šachovnice

Id: 46501

Šachovnice

  •  / Šachovnice / Vladimír Komárek

olej/karton, rozměr 47,5 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3142x

Vyvolávací cena:
9 500

55 000