Čas na serveru 08:42:49

Vladimír Komárek
Sad

Id: 324102

Sad

  •  / Sad / Vladimír Komárek
  •  / Sad / Vladimír Komárek
  •  / Sad / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 69,5 x 120,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu, volné v rámu

zobrazeno: 1404x

Vyvolávací cena:

48 000

2021,10-1,04,20,47,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 19