Čas na serveru 20:05:27

Vladimír Komárek
Sad

Id: 324102

Sad

  •  / Sad / Vladimír Komárek
  •  / Sad / Vladimír Komárek
  •  / Sad / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 69,5 x 120,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu, volné v rámu

zobrazeno: 6403x

Vyvolávací cena:

215 000

Účastníci: 22

Příhozy: 92