Čas na serveru 11:19:24

Vladimír Komárek
Sad

Id: 345902

Sad

  •  / Sad / Vladimír Komárek
  •  / Sad / Vladimír Komárek
  •  / Sad / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 70,5 x 50,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rám

zobrazeno: 3750x

Vyvolávací cena:

85 000

Účastníci: 19

Příhozy: 85