Čas na serveru 22:30:53

Vladimír Komárek
Šatní skříň

Id: 177002

Šatní skříň

  •  / Šatní skříň / Vladimír Komárek

litografie/papír, rozměr tisku 44,5 x 32,5 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 28/50, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1604x

Vyvolávací cena:
1 200

4 100