Čas na serveru 14:08:25

Vladimír Komárek
Šedé hrozno

Id: 215801

Šedé hrozno

  •  / Šedé hrozno / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 12799x

Vyvolávací cena:
3 800

83 500

Účastníci: 19

Příhozy: 107