Čas na serveru 05:58:09

Vladimír Komárek
Šedorůžový obraz

Id: 315

Šedorůžový obraz

  •  / Šedorůžový obraz  / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 50 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 94, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 4502x

Vyvolávací cena:
17 000

36 000