Čas na serveru 15:53:14

Vladimír Komárek
Sklenky červeného vína

Id: 158001

Sklenky červeného vína

  •  / Sklenky červeného vína / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, raná práce, patinovaný rám

zobrazeno: 1661x

Vyvolávací cena:

63 000

Příhozy: 49