Čas na serveru 15:12:49

Vladimír Komárek
Stěna

Id: 2041

Stěna

  •  / Stěna / Vladimír Komárek
  •  / Stěna / Vladimír Komárek
  •  / Stěna / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr plátna 130 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno 92, autorsky olištováno, lehce zašpiněno, původní stav

zobrazeno: 3914x

Vyvolávací cena:
25 000

51 000