Čas na serveru 08:13:49

Vladimír Komárek
Stín

Id: 59610

Stín

  •  / Stín / Vladimír Komárek
  •  / Stín / Vladimír Komárek
  •  / Stín / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno 89, oděrky na rámu, původní dobrý stav

zobrazeno: 4710x

Vyvolávací cena:
11 000

42 000