Čas na serveru 17:19:49

Vladimír Komárek
Strom v zimě

Id: 236201

Strom v zimě

  •  / Strom v zimě / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 64 x 49 cm, značeno s datací vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2670x

Vyvolávací cena:

60 555