Čas na serveru 01:38:31

Vladimír Komárek
Stromy

Id: 486302

Stromy

  •  / Stromy / Vladimír Komárek
  •  / Stromy / Vladimír Komárek
  •  / Stromy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 4254x

Vyvolávací cena:

88 000

Účastníci: 30

Příhozy: 74