Čas na serveru 12:49:40

Vladimír Komárek
Stromy

Id: 8401

Stromy

  •  / Stromy / Vladimír Komárek
  •  / Stromy / Vladimír Komárek
  •  / Stromy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 81, autorsky orámováno, velmi dobrý původní stav

zobrazeno: 5540x

Vyvolávací cena:
9 500

60 000

Příhozy: 60