Čas na serveru 03:55:06

Vladimír Komárek
Tři čepice

Id: 505901

Tři čepice

  •  / Tři čepice / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, po

zobrazeno: 1388x

Vyvolávací cena:
15 000

105 000

Účastníci: 18

Příhozy: 68