Čas na serveru 12:34:41

Vladimír Komárek
Tři hrušky

Id: 231202

Tři hrušky

  •  / Tři hrušky / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno,po

zobrazeno: 1180x

Vyvolávací cena:

41 000