Čas na serveru 17:44:58

Vladimír Komárek
Tři poháry

Id: 244402

Tři poháry

  •  / Tři poháry / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

zobrazeno: 2068x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 49