Čas na serveru 17:45:40

Vladimír Komárek
Tři sklenice

Id: 226203

Tři sklenice

  •  / Tři sklenice / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 5277x

Vyvolávací cena:

46 000

Účastníci: 22

Příhozy: 50