Čas na serveru 03:34:25

Vladimír Komárek
Tři stromy

Id: 268001

Tři stromy

  •  / Tři stromy / Vladimír Komárek

olej/plátno rozměr 81 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobně poškozená malba, stav viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 6247x

Vyvolávací cena:

49 000

Účastníci: 19

Příhozy: 54