Čas na serveru 13:15:13

Vladimír Komárek
Tři stromy

Id: 349504

Tři stromy

  •  / Tři stromy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 52 x 57 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 3578x

Vyvolávací cena:

87 000

Účastníci: 29

Příhozy: 97