Čas na serveru 12:17:41

Vladimír Komárek
Tři talíře

Id: 212301

Tři talíře

  •  / Tři talíře / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 3034x

Vyvolávací cena:

58 000

Účastníci: 19

Příhozy: 67