Čas na serveru 00:39:31

Vladimír Komárek
Tři talíře

Id: 283301

Tři talíře

  •  / Tři talíře / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno, stav viz foto, po

zobrazeno: 3192x

Vyvolávací cena:
4 800

77 000

Účastníci: 22

Příhozy: 91