Čas na serveru 15:30:58

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 215102

Tři vázy

  •  / Tři vázy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5894x

Vyvolávací cena:

100 000

Účastníci: 18

Příhozy: 100