Čas na serveru 04:24:03

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 251403

Tři vázy

  •  / Tři vázy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 65 x 82 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5303x

Vyvolávací cena:

49 000