Čas na serveru 10:42:45

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 251403

Tři vázy

  •  / Tři vázy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 65 x 82 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2580x

Vyvolávací cena:

48 000

2020,06-1,22,20,24,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu