Čas na serveru 02:45:46

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 299301

Tři vázy

  •  / Tři vázy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 85 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na olištování

zobrazeno: 5601x

Vyvolávací cena:

135 000

Účastníci: 18

Příhozy: 82