Čas na serveru 03:23:16

Vladimír Komárek
Triptych - Zátiší

Id: 456601

Triptych - Zátiší

  •  / Triptych - Zátiší / Vladimír Komárek

olej/překližka, strukturální malba, rozměr cca 60 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, na několika místech vypadaná barva (viz foto)

zobrazeno: 7188x

Vyvolávací cena:
12 500

56 000